National Trading Company

Продажа угольной продукции

Пеллета от ПроизводителяПродажа гранулы из дерева

Пеллета от Производителя

ЗАЯВКА

Преимущество пеллеты из дерева если купить

Як і в більшості європейських країн, замість традиційного газу, рідкого газу, дизельного палива і котлів твердого палива ручного завантаження, в Україні все частіше вибирають гранули пелети з деревини. Основна причина цієї зміни зручність і екологічність. Деревна біомаса найбільш поширений і один з найдешевших поновлюваних джерел енергії на Землі. Наша  компанія забезпечує виробництво біопалива, що відповідає європейським стандартам. Гранули виробляються з високоякісної деревної стружки і тирси. Компанія використовує сучасне обладнання виробництва деревних гранул, продукція якої відповідає всім вимогам Європейського Союзу до якості. Для Вашої зручності гранули, упаковані в мішки різного розміру, немає мінімального обсягу замовлення

Продажа пеллеты из лузги от производителя

Сьогодні прекрасна можливість вибрати опалення деревними пелетами замість дорогих способів обігріву. Гранульовані пелети, які виробляються без шкідливих добавок і екологічним паливом, впевнено набирають популярність в Україні. Тому що стандартні гранули відрізняються зручністю транспортування і зберігання, а також підвищеною ефективністю згоряння по відношенню до інших традиційних видів палива. Як виявляється, в Європі вже давно звикли до пеллетам і виробили стандарти якості їх виробництва. Сертифікат якості або акт випробувань пелет у виробника об'єктивним підтвердженням високої якості продукції. Ми виробляємо паливні пелети за європейськими стандартами DIN і DIN Виготовлення деревних гранул на кожному етапі виробництва строго контролюється нашими кваліфікованими фахівцями на предмет якості. Готова продукція сертифікована. Всі бажаючі можуть подивитися відповідні сертифікати на сайті і упевнитися у високій якості паливних гранул.

Купить пеллету ( гранулу ) от производителя в Киеве

Виробництво пелет процес пресування відходів деревообробки в циліндричні гранули. Ми виробляємо пелети DIN і DIN з деревної тирси. Всі технічні характеристики паливних гранул нашого виробництва відповідають стандартним: діаметр пелетів дорівнює 6-8 мм, довжина до 50 мм, відсоток зольності DIN не перевищує 0,8%, зольність гранули DIN Не більше 0,5%. Відповідні сертифікати якості, розміщені на сайті, і довгострокове співробітництво з постійними клієнтами підтверджують високу якість гранульованих деревних пеллет компанії. Потужність заводу з виробництва гранульованих пелет дозволяє виготовити близько 450 тонн продукції на місяць, продаж і постачання гранул нашим підприємством здійснюються на постійній основі.
Ціни на паливні пелети

Купити пелети в Україні можна в стандартній упаковці. Залежно від потреб покупця в пеллетах, вони можуть розфасовуватися в спеціальні мішки біг-беги або поліетиленові пакети. Доставка гранул може здійснюватися також іншим способом, зручним для замовника. Якщо ви хочете замовити пелети в компанії ми будемо раді взаємовигідно співпрацювати щодо поставок паливних пелет на постійній основі. Ціни за тонну білих і сірих пелет різного фасування розраховуємо для Вас.

 

 

ЗАЯВКА

x