National Trading Company

Продажа угольной продукции

Древесный наполнитель для туалета в УкраинеКупить наполнитель для кошачьего туалета

Древесный наполнитель для туалета в Украине

ЗАЯВКА

Древесные наполнители для кошачьих туалетов купить в Украине.

Які ви знаєте бувають наповнювачі для котячого туалету? У зоомагазинах можна побачити великий асортимент видів, найменувань і різновидів наповнювачів для туалетів ваших пітомців. Але можна виділити основні типи, які відрізняються особливим складом і певними використовуваними матеріалами. Дерев'яні наповнювачі із сосни для туалету домашніх пітомців. Це один з найбільш популярних наповнювачів для кошачого туалету ціна низька, а ще дуже важливо він ефективний, екологічний. Частенько дерев'яний наповнювач це спресовані гранули, що складаються з дрібної тирси. Коли тирса намокає, вони розпадаються, грудкують і позбавляють вас від неприємних запахів. Втім, дешеві наповнювачі навіть після попадання на них волога може залишатися рихлою і м'якою. В цілому, такий матеріал не аллергенен і безпечний для тварини. Наполнитель для кошачьего туалета можете купить в Украине.
Пеллеты – это небольшие цилиндры, которые имеют диаметр в 0,5-1 см, а длину порядка 15-50 мм. Такой вид топлива стал быстро развиваться, а экологичность сделала его очень популярным. На сегодняшний день это отличная альтернатива, как газу, так и углю. Купить пеллеты вы можете в Одессе и Херсоне, либо же заказать в свой город необходимый вам объем с нашей доставкой.

              пеллеты купить у NTC    пеллеты из лузги купить

Наполнители для кошек с доставкой по Киеву и Украине

У зоомагазинах представлені наповнювачі з різними розмірами гранул : великі прекрасно підходять для дорослих особин, а ось дрібні - для невеликих кішок і котенят. Втім, кожен хазяїн має право вибирати те, що йому подобається. До недоліку деревного наповнювача можна віднести випадкове попадання в упаковку великих шматочків дерева і гострих трісок, які можуть травмувати чутливі лапки кішки. Але це трапляється рідко, і при зміні наповнювача ви легко помітите ці небезпечні гранули і зможете їх вчасно прибрати.

Купить наполнитель для кошачьего туалета в Киеве и Украине

Наповнювачі на основі паперових і зернових відходів не здобули особливої популярності у заводчиків, оскільки їх всмоктуючі характеристики, м'яко кажучи, невисокі, але і ціна відповідна. Наповнювачі на основі відходів - це гранули, які спресовані з висівок і лушпиння зернових культур. Після попадання на них волога, вони стають ще м'якшими і рихлими, так що їх треба буде відразу міняти. 

Цена на наполнители для кошачьих туалетов из дерева

Куди поширеніші наповнювачі, до складу яких входять відходи кукурудзяних качанів. Такі наповнювачі в Україні доки придбати складно, але його високі характеристики коштують того, щоб спробувати знайти кукурудзяного наповнювача на ринку. Він прекрасно вбирає рідину і не дозволяє поширюватися запахам. Такого наповнювача вистачає надовго і при цьому він безпечний як для кішок, так і для людей. Єдиним недоліком такого матеріалу вважається його мала вага, із-за якої тварина може розкидати його навколо горщика, коли старанно загрібає лапами. Такі наповнювачі дуже ефективні, оскільки основним матеріалом для їх виготовлення служить дрібнопориста серцевина качанів. Древесный наполнитель для котов и кошек вы сможете купить у нас, как у производителя по цене оптовой.

  пеллеты купить недорого NTC  пеллеты из лузги подсолнечника купить

Комкующиесяя наповнювачі для котячого туалету з мінералів і глини. Це найпоширеніший клас наповнювачів для котячих туалетів. У їх основі лежить глина і мінерали, після попадання на них вологу вони утворюють грудки, які потім з легкістю можна прибрати звичайним совочком. Основою більшості таких наповнювачів є бетонитовая глина, нерідко виробники змішують декілька типів глин, але це не робить наповнювача менш ефективним.Також сировиною для наповнювачів, що грудкують, можуть виступати і мінеральні речовини, в основному це опалкристобаллиты. Цей матеріал проходить спеціальну обробку, стає гігроскопічним і при цьому не відрізняється захмарною вартістю. Перерахувати усі глинисті і мінеральні матеріали у наш час не представляється можливим, оскільки кожен виробник має право змішувати декілька видів мінералів і глин, вносити туди свої добавки, але на якість наповнювачів це впливає трохи, тому ця категорія дуже популярна.

Купить древесный наполнитель для котов и кошек в Киеве и Украине

ЗАЯВКА

x