National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Гранула з лузги соняшникаГранули паливні з лушпиння соняшнику у біг-бегах.

Гранула з лузги соняшника

ЗАЯВКА

Пелети з лушпиння соняшника в Україні.

       Прекрасною альтернативою стандартним видам паливних матеріалів виступають пелети з лушпиння соняшника. Вони універсальні, тому можуть підійти для опалення стандартних побутових котлів, так і використовуватися на комерційних і промислових підприємствах. Все більше споживачів роблять свій вибір на користь цього біопалива, не тільки за його екологічність, а й враховуючи практичність та переваги перед альтернативними видами горючих матеріалів.

Що являють собою пелети з лушпиння


       Для створення цього виду біопалива використовуються відходи після виробництва олії. Луска пресується в процесі віджиму і переправляється на підприємства, що займаються виробництвом паливних матеріалів. Завдяки обробці з використанням високих температур та пресу, сировина зберігає свою форму та допустимий рівень сипкості. Це дозволяє створити екологічне паливо без додаткового сполучного матеріалу на клейкій основі.

Переваги

       Даний вид палива добре підходить для використання у різних видах котлів. Його переваги приваблюють побутових споживачів, промислові та комерційні організації. Якщо порівнювати його з іншими різновидами паливних матеріалів, то можна виділити такі переваги:

• зручна доставка;
• висока тепловіддача за низької витрати;
• доступна ціна;
• легка вага;
• відсутність токсичних випарів;
• не потрібно багато місця для зберігання.

       Крім цих очевидних плюсів варто врахувати ще й характеристики пелетів із лушпиння. Їхня приблизна теплота згоряння становить 19,7 МДж/кг, що значно вище, ніж у деревини. Тому для досягнення певної температури потрібно приблизно на третину менше лушпиння, ніж дров. Якщо ж порівнювати з природним газом або дизельним паливом, цей біоматеріал значно дешевше і ефективніше.

Як вибрати пелети

       При виборі біопалива дуже важливо перевірити його якість, адже якщо продукція поганої якості знизиться та ефективність її використання. Браковані пелети дають меншу тепловіддачу, їх складно транспортувати та зберігати.
       Насамперед слід переконатися, що вони цілі та досить тверді. Якщо технологія виготовлення була порушена, то при переміщенні та використанні пелети розсипатимуться, що не тільки забруднить приміщення, а й згоряння відбуватиметься швидше з меншою тепловіддачею.
       Обов'язково слід переконатися, що вони містять зайвих домішок. Забруднені пелети – очевидна ознака порушення процесу виготовлення. Сміття не тільки порушує міцність та цілісність твердого палива, але й може давати токсичний дим у процесі згоряння. Звичайно така продукція дасть менше тепла.
       Якісні пелети із соняшникової лушпиння є чудовою альтернативою стандартним типам палива. Вони екологічні, економічні та дають хорошу тепловіддачу. Цей продукт можна використовувати як у побутовому, так і промисловому устаткуванні.

Показники пелети з лушпиння соняшника наведені у таблиці:

Найменування показників ПЕЛЕТИ З ЛУШПИННЯ СОНЯШНИКА min max
Загальна волога, Wrt, % 9,2  11
Зольність, Ad, % 2,6 2,9
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4109 4604
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4451 4924
Фракція, мм 8 10

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x