National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Вугілля марки ДВугілля кам'яне марки Д в Одесі

Вугілля марки Д

ЗАЯВКА

Дана продукція відноситься до кам'яним вугіллям марки Д відрізняється чорно-сірим кольором з металевим блиском і великий теплотворною здатністю. Є природним паливом, яке горить довго, без кіптяви з високою тепловіддачею і незначним виділенням сизого диму, не засмічує димоходи й системи вентиляції, що не спікається. При досить високій теплоті згоряння робочого палива (29,09 МДж / кг) і дуже низьких показників сірки (0,3 - 0,4%). Екологічно чистий, не виділяє сторонніх і шкідливих запахів, це вугілля ідеально підходить для побутових потреб населення. Стартом важливої для України реформи, яка нині більш відома як децентралізація, стала Концепція реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, ухвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року №333-р. Створенні об’єднання територіальних громад (ОТГ) уже цікавились придбанням вугілля марки Д, тому що наше вугілля горить довго і виділяє більшу кількість тепла, ніж інші види вугілля, дрова та пелети. Завдяки своїм показниками дана продукція відмінно зарекомендувала себе Європейських країнах. Якість нашого вугілля визначається Стандартом - СТ ТОО 246-1917-27-12-02-2012 «Продукція вугільна для побутових потреб населення, виробництва будівельних матеріалів, шарового і пилоподібного спалювання».

Уголь каменный марки Д оптом в Украине,цена: 

Качественные показатели min max
Фракция, мм 25 50
Зола, (Ad), % 3 6
Влага, (Wrt), % 10 12
Летучие, (Vdaf), % 37 40
Цена, грн 3300 3500

Уголь марки Д оптом с Казахстана. 

Ми реалізуємо вугілля марки Д безпосередньо c місць видобутку минаючи проміжні перевалочні бази, що дозволяє кінцевому покупцеві придбати продукцію високої якості і без додаткових націнок. Також ми маємо акредитацію на всіх залізницях України, завдяки чому компанія може організувати прямі поставки своєї продукції вагонними нормами в будь-яку точку країни.
Наша компанія здійснює повністю прозору діяльність з можливістю укладення договору поставки на будь-який обсяг як з юридичною, так і фізичною особою з урахуванням ПДВ та без.
Ми прагнемо до створення довгострокових відносин з нашими клієнтами, заснованих на надійності і чесності, тому чітко дотримуємося умови контракту в будь-якій ситуації.

NTC є дилером з реалізації вугілля марки Д Майкубенского и Шубаркульского вугільного розрізу 

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x