National Trading Company

Продажа угольной продукции

Купить пеллеты от производителяПеллеты для печи из лузги подсолнечника и дерева

Купить пеллеты от производителя

ЗАЯВКА

Преимущество древесных топливных гранул.

1. Тепловіддача. Без сумнівів, даний параметр найважливішим в будь-якому вигляді опалювального продукту, щоб дати відповіді на найбільш поширені питання кожного споживача, який вперше зіткнувся з таким видом біопалива як деревні паливні пелети ( топливные пеллеты из дерева ) необхідно провести експеримент. Для експерименту нам знадобитися рівну кількість за вагою пелет і дров, помістити в піч або котел і підпалити обох конкурентів. При наявності професійної апаратури можна виявити, що тепловіддача пелет перевищує тепловіддачу дров в 2,5 рази! У процесі згоряння 85% дерева перетворюються в летючі гази, а що залишилися 15% залишаються у вигляді попелу. Все смоли і негорючі мінеральні речовини дерева перейдуть в золу, яка так само має ряд корисних застосувань. (Рахунок 1: 0 на користь пеллет).

2. Відходи (зольний залишок). Після повного згоряння дров і пеллет спостерігається зольний залишок. Золи від деревних пеллет залишається в 20 разів менше, ніж від дров. (Експериментально доведено в лабораторних випробуваннях з використанням професійної апаратури і досвідченими фахівцями.). Кожен селянин знає про що йде мова, коли під час опалення дровами періодично необхідно очищати піч від попелу. З паливними пелетами інша справа. Замість того, що б турбуватися про попелі, вам надається можливість приділити увагу іншим справам, не турбуючись про накопичення зольного залишку в печі. Але й інша сторона медалі. Зола один з компонентів застосовується в якості добрива для вирощування харчових продуктів або декоративних рослин. Нічия. (Рахунок 2: 1 на користь пеллет).

3. Вологість. Так само в лабораторних умовах було проведено випробування на вологість кожного претендента. Для цього було взято невелика кількість дров і гранул, попередньо зважених, і висушують за допомогою волого-аналізатора, який повністю випарує в них вологу. Після повного висушування показники вологості дров вдвічі перевищують вологість пелет. Бал на користь пелет (Рахунок 3: 1 на користь гранул).

4. Щільність. Паливні пелети ( топливные пеллеты )виробляються з деревної муки під високим тиском в 300 атмосфер, при такому тиску формуються гранули по щільності в рази перевершують щільність дров. Як це перевірити? Для експерименту нам знадобиться стакан з водою, тріска дерева і одна гранула пелет ( топливные пеллеты из лузги подсолнечника ). Опустивши тріску дерева на воду спостерігаємо очевидний результат тріска плаває на поверхні, потім опустивши гранулу в воду, спостерігається зворотний ефект, гранула пішла на дно. Саме щільність безпосередньо впливає на тепловіддачу палива, чим більша щільність тим вище тепловіддача. (Рахунок 4: 1 на користь гранул).

5. Безпека і екологічність. При виробництві паливних гранул до складу деревної муки НЕ додаються хімічні пігменти такі як клей і т.д. Яким шляхом відбувається склеювання гранул? Що допомагає пеллетам не розсипатися в пил і зберігати свою структуру? Крім пресування борошна, в складі клітин деревини присутня така речовина як Лигнин. Ця речовина сприяє затвердінню пелет, при нагріванні лігнін перетворюється в природний нетоксичний, безпечний клей. На певному етапі виробництва саме цей компонент не дає гранулам розсипатися і зберігати свою циліндричну форму. З безпекою дров ніяких сумнівів немає, з цього в цьому раунді бали отримують обидва претенденти. Рахунок 5: 2 на користь деревних гранул).

Найменування показників ПЕЛЛЕТИ З ДЕРЕВЕНИ min max
Загальна волога, Wrt, % 8 9
Зольність, Ad, % 0,6 0,7
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4100 4500
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4400 4900
Цена, грн 2500 3000

Упаковка пеллет: Товарна партія: 1 піддон, загальною вагою нетто 1 тонна. Фасовка: поліетиленовий пакет-мішок вагою 15 кг Всього на піддоні 67 пакетів, укладені рядами, обтягнуті стреч-плівкою для фіксації пакетів. Експортні відвантаження здійснюються автотранспортом класу TIR. Допустима похибка зміни ваги при упаковці складає ± 3.

Найменування показників ПЕЛЛЕТИ З СОНЯШНИКА min max
Загальна волога, Wrt, % 9 10
Зольність, Ad, % 1,9 2,1
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4100 4600
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4400 4900
Цена, грн 2500 3000

 

NTC - Производит и продает пеллеты топливные древесные гранулы.

ЗАЯВКА

x