National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Антрацит ШтибКупити вугілля АШ

Антрацит Штиб

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 0 6
Зола, (Ad), % 15 20
Влага, (Wrt), % 6 10
Летучие, (Vdaf), % 3,5 4
Цена, грн 2800 3200

NTC - Наша команда працює для Вас, щоб взимку не мерзли, а цегляні заводи змогли купити антрацит штиб і вугілля в асортименті. Адже воно застосовується для випалу цегли, також його додають всередину цегли - це маленький секрет, адже перемішавши вугілля антрацит штиб з глиною, цегла обпалюється з середини.

АНТРАЦИТ ШТИБ - ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС.

Антрацит штиб вважається найдрібнішим видом подібних порід. Це повністю натуральний матеріал, який добувають у шахт і кар'єрах. Для промислового виробництва довгий час цей вид кам'яного вугілля вважався відходами, але у зв'язку зі зменшенням світових запасів цієї копалини, його почали активно використовувати для різних цілей. Здебільшого фракції цього сорту вугілля становлять від 0 до 6 міліметрів.

ВУГІЛЛЯ АНТРАЦИТ ШТИБ. ЗАСТОСУВАННЯ.

У промислових цілях використовувати штиб практично неможливо. При певній обробці цього матеріалу з нього роблять шлам. Загалом, єдине де застосовується вугілля АШ - це енергетична промисловість і з його допомогою роблять випал цегли. У деяких випадках з нього роблять
водовугільне паливо.

ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВУГІЛЛЯ ШЛАМУ.

У складі штибу є зола, її показники сягають приблизно 20 відсотків. Склад сірки в цьому паливному матеріалі може коливатися від 1,6 до 2,2 відсотків. Максимальний рівень вологи 8 відсотків. Летючі речовини, що входять до склада штибу, не перевищують 4 відсотків. Горіти ці відходи можуть з температурою, яка варіюється від 5800 до 7200 калорій на кілограм. Тому він ідеальний для металургійної промисловості. Розпалюється штиб дуже швидко, не потребує додаткового піддуву чи тяги. Іноді його використовують для розпалювання антрациту більших фракцій.

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x