National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Полум'яне вугілляКупити довгополум'яне

Полум'яне вугілля

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 50 150
Зола, (Ad), % 6 8
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 35 43
Цена, грн 3700 3800

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ПОЛУМ'ЯНОГО ВУГІЛЛЯ.

Одним з найоптимальніших для побутових потреб різновидом порід вважається довгополум'яне вугілля. Цей паливний матеріал є універсальним для всіляких печей і котлів різної конструкції. Він прекрасно підходить для опалення приватних будинків, різного роду котеджів і дач, також його використовують для обігріву складів і промислових підприємств. Завдяки унікальній характеристиці довгополум'яного газового вугілля легко спалахувати, для нього немає необхідності створювати примусову тягу, не важливо, використовується це паливо в печах або котлах. Часто його використовують як посилення розпалювання щільних сортів антрацитового вугілля, що згорає за більш тривалий період часу. Якщо планується використання на побутовому рівні, то можна використовувати паливо великих фракцій і горіх антрацит.

ЗАСТОСУВАННЯ ДОВГОПОЛУМ'ЯНОГО ВУГІЛЛЯ ДГ 0-200 ЯКЩО КУПУВАТИ

Свою назву цей вид палива отримав завдяки унікальним властивостям, а саме горінню. У нього досить високе полум'я, тому він дуже схожий на дров'яне паливо. Але на відміну від звичайних дров, прогорає вугілля набагато довше, а нагрівається значно вище. Середні показники горіння довгополум'яного вугілля становлять до 5800 калорій на кілограм. Оскільки щільність палива невисока, природної тяги цілком достатньо для того, щоб воно розгорілося. Що стосується
використання цього матеріалу в стаціонарних котельнях, то він цілком підійде, щоб спалювати його шаровим або пилоподібним способом. Ним можна опалювати соціально-побутові об'єкти і його достатньо, щоб задовольнити потреби населення.

Качественные показатели min max
Фракция, мм 13 100
Зола, (Ad), % 8 12
Влага, (Wrt), % 10 10
Летучие, (Vdaf), % 38 42
Цена, грн 3700 3800

Довгополум'яне сортове газове вугілля має досить високу якість і добре горить високим полум'ям. У його складі є зола, якої не більше 99 відсотків. Довжина фракцій коливається від 10 до 100 міліметрів, завдяки чому у вугілля низька щільність і воно легко запалюється без додаткової тяги. Кількість сірки в складі не перевищує показника 3 відсотки. А ось летючі речовини можуть доходити до показників 40 відсотків. Вологість матеріалу максимально 10 відсотків. При горінні вугілля видає досить високу температуру, а саме до 6000 калорій. Цей сорт вугілля часто використовують як заміну антрациту, оскільки їхня вартість дуже різна. Це вугілля видає великі температури, довго горить і його ціна невисока. Саме тому його часто використовують у металургії.

Качественные показатели min max
Фракция, мм 20 50
Зола, (Ad), % 5 10
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 18 20
Цена, грн 5300 5400

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x