National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Виробництво в КропивницькомуПаливна продукція від виробника

Виробництво в Кропивницькому

ЗАЯВКА

       Виробництво паливної пелети та гранули з лушпиння соняшника стало актуальною темою в Україні. Наша компанія займається виробництвом біопалива з агросировини у Кропивницькому. Ми маємо потужне сучасне виробництво яке дає можливість забезбечити паливом весь регіон та найближчі області.

       Паливна пелета з соняшника - це екологічно чисте паливо, виготовлене з лушпиння соняшника. Вона має високу енергетичну цінність, що забезпечує ефективне опалення. Також, використання пелети з соняшника є економічно вигідним, оскільки вона є дешевшою за традиційні види палива.

        Виробництво у Кропивницькому - це не просто виготовлення біопалива, а створення високоякісного продукту, який має безліч переваг. Відсутність відходів та мінімальний викид вуглекислого газу роблять цей вид палива екологічно чистим. Крім того, використання біопалива з агросировини є ефективним способом розв'язання проблем з енергетичною безпекою.

       Компанія Теплокар займається виробництвом біопалива з агросировини у Кропивницькому, може стати лідером на ринку завдяки використанню сучасних технологій та високій якості сировини!

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x