National Trading Company

Продажа угольной продукции

Где купить уголь Болграде и КилииСравнить цены на уголь Болград и Килия

Где купить уголь Болграде и Килии

ЗАЯВКА

Как правильно выбрать качественный уголь Килия и Болград

Використання вугілля для опалювання будинків і інших цілей вже давно себе зарекомендувало з хорошого боку. Але, якщо ви уперше вирішили придбати цей тип палива, то просто очі розбігаються, а що краще, на що орієнтуватися, як правильно вибрати? Багато покупців помилково вважають, що головний критерій вугілля - це його цінова категорія. Але в даному випадку це розділення продукції на якісну і неякісну не підходить. Головне в цьому паливі - його фізичні і хімічні властивості. Тому, перед тим, як придбати вугілля, рекомендується звернути увагу на його основні характеристики.

Калорийность угля антрацита в Болграде и Килие

Найперше, що варто враховувати при виборі палива - цю кількість тепла, яке воно може віддати. "Найгарячішим" вважається коксівне вугілля. Антрациты Болграда и Килии займають друге місце по тепловіддачі. Це старіші породи, а ті що молодше, наприклад, буре вугілля виділяє набагато менше тепла. Їх вартість часто притягає покупців, але насправді, із-за цього нюансу, однакова кількість антрацитов і бурого вугілля хапає на рік і півроку відповідно. Ще один важливий момент, при розгляді тепловіддачі - це характеристики опалювальної системи. Деякі котли можуть ушкодитися від високих температур, тому обов'язково уточнюйте яка маркіровка вугілля Ізмаїльського доступна для використання в конкретному випадку.

Зольность при покупке угля Болград і Килия

Другий за значимістю критерій, що визначає якість продукції - ця кількість залишкових продуктів горіння в паливі. Краще всього брати продукт, на якому вказаний наймінімальніший відсоток зольності. Саме від цього залежить час горіння палива і тепло, що виділяється. Також цей показник можна визначити самостійно, варто тільки оцінити кількість золи, що видаляється в процесі експлуатації опалювальної системи.

Влага у антрацита Килия и Болград

При виборі марки варто звернути увагу і на відсоток вологи, який міститься в цьому типі палива. Цей показник так само впливає на тепловіддачу матеріалу, іншими словами, чим менше відсотка, тим більше тепла. Якщо вологи у вугіллі багато, то в холодну пору року шматочки мерзнуть, а в літній час злипаються один з одним. На думку фахівців, для побутового використання краще всього підходить антрацит, оскільки у нього низький відсоток зольності, висока тепловіддача і він утворює мало сажі порівняно з іншими типами, що скорочує частоту прочищення витягу. Також підходить довгополум'яне вугілля, він дешевший, але дає менше тепла. У нас ви завжди зможете знайти якісну продукцію різної цінової категорії. Наші майданчики розташовані в Одеській області, і деякі з них знаходяться в таких населених пунктах, як Ізмаїл. Розглянути увесь асортимент вугілля ви можете по посиланню - Купити вугілля антрацит в Болграде і Кілія. 

NTC - Лучшие цены на уголь. ЖМИ!!!

ЗАЯВКА

x