National Trading Company

Продажа угольной продукции

Купить уголь Любашевка и КодымаУголь цена, где купить уголь в Кодыме

Купить уголь Любашевка и Кодыма

ЗАЯВКА

Як утеплити будинок в Любашевке и Кодыме і пережити зиму з вугіллям

Ще кілька десятиліть тому все активно намагалися перебратися з приватного сектора і сіл в кооперативні будинки. Людей приваблювали не тільки престижність і мода на житлові райони, а й можливість використання центрального опалення, водопостачання та інших комунікацій. Зараз же ситуація кардинально змінилася. Ціни на послуги стали непосильні в порівнянні з зарплатами, а безліч благ, які раніше були доступні лише жителям багатоповерхівок зараз можна впровадити і в самому забутому селі. Але найголовніше, що приваблює людей в приватних будинках - це відсутність центрального опалення. В останні роки ціна на послуги теплопостачання зросла так сильно, що опалення приватного будинку здається взагалі копійчаним. Тверде паливо набагато дешевше, та й до того ж, воно дозволяє краще прогріти приміщення, ніж забиті старі батареї в квартирах. І ось, багато міські жителі спокусилися цією ідеєю і перебралися ближче до природи, а як утеплити будинок? Чи можна пережити зиму, використовуючи вугілля для обігріву?

У квартирах досить замовити обробку фасаду, поміняти вікна на пластикові, і начебто місія виконана. Більше від квартиронаймача нічого не залежить. З будинком же все інакше. Площа значно більше, будь-яка щілина вже не проблема місцевого ЖЕКу, власне, як і обслуговування опалювальної системи. Але якщо у всьому розібратися і вникнути в нюанси, то нічого страшного на ділі немає. Ви сам собі господар, і будь-яка проблема зважиться не після сотого дзвінка місцевим службам, а коли ви візьмете і виправите її. По-перше, потрібно повністю перевірити опалювальну систему, прочистити димар, продути труби, якщо такі є і підключені до котла або печі. По-друге, потрібно закрити всі можливі щілини в кожному приміщенні. І по-третє, як і в квартирі, варто утеплити всі вікна і двері. Оздоблення фасадів теж не менш актуальна. І якщо ви повністю зробили все, щоб приміщення максимально зберігала тепло, варто почати розбиратися з запасами палива на зиму. Вугілля в в Любашевке и Кодыме можна купити за цінами. 

Качественные показатели min max
Зола, (Ad), % 8 14
Влага, (Wrt), % 6 8
Летучие, (Vdaf), % 2,5 3,5
Цена, грн 5300 6400

Кожен тип вугілля в Кодима та Любашевка має свої фізичні і хімічні властивості. Залежно від тепловіддачі і швидкості згоряння матеріалу, варто розрахувати скільки саме вугілля знадобиться на опалювальний сезон. Звичайно, ви завжди можете докупити потрібну кількість палива, у нас є майданчики в Одеській області, в тому числі і в Кодыма і Любашевка. Ми пропонуємо різні типи вугілля за прийнятними цінами. Але краще звичайно запастися відразу і підготувати приміщення, де він буде зберігається. Вугілля досить простий в експлуатації, дає гарне тепло і довго прогорає, тому особливих проблем з використанням даного типу палива не виникне. Головне вчасно прочищати опалювальну систему і підсипати антрацит в піч.

Економічність використання даного типу палива дозволить вам пережити зиму навіть з мінімальною зарплатою, а прості правила утеплення будинку і правильна експлуатація опалювальної системи не дозволять замерзнути навіть у найлютіші морози.

Вугілля антрацит Любашевке и Кодыма купити у NTC

ЗАЯВКА

x