National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Паливні пелети та брикетиБіопаливо з лушпиння соняшника та тріски дерева

Паливні пелети та брикети

ЗАЯВКА

 Брикети і пелети з лушпиння соняшника та тріски дерева.

  Пресування відходів за допомогою великого тиску та іноді нагрівання соняшникового лушпиння, рисової, гречки, волоського горіха тощо. є ключовим у виробничій технології. Робити почали нещодавно, але вони вже посіли своє місце на ринку твердого пального. Залежно від марки виробника їх роблять із твердих та м'яких порід деревини, тому можуть відрізнятися за щільністю, тепловіддачею. Частинки в колоді утримуються разом природною речовиною - лігнітом, він міститься в тирсі / лушпинні, лушпиння, тому не потрібно сполучних речовин. У деревних брикетах волога становить не більше 10 відсотків. Тому піддавати матеріал волозі не рекомендується, адже знищиться клейка основа, отримана під час дії високими температурами та брусок, просто розсиплеться. З них виходить мало золи, показники зольності не перевищують 1%, а отже чистити відділення для золи доведеться набагато рідше, ніж після інших. Так відбувається тому, що дерев'яні брикети прогорають майже повністю.

При горінні виділяють від 4800 до 5200 калорій на кілограм. Оскільки в них така висока тепловіддача, можливість використовувати існує на промислових підприємствах, у державних установах, у побуті. Показники сірки низькі, від 0,01 до 0,1 відсотка, тому матеріал не має неприємного запаху при згорянні. Саме завдяки цим характеристикам приваблюють споживачів. Паливні брикети дешево виробляти за рахунок бюджетної сировини, тому опалювати приміщення дуже економічно.

 Основні характеристики:

Найменування показників ПАЛИВНІ БРИКЕТИ min max
Загальна волога, Wrt, % 3,4  5
Зольність, Ad, % 0,8 1,5
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4130 4334
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4882 4927
Фракція, мм 40 60

 Ніхто не замислювався про вжиток пресованих гранул - пелетів. Швидше виробництво було розроблено для того, щоб якомога раціональніше застосовувати відходи на меблевих фабриках і тартаках. Низька собівартість та проблематичність транспортування сприяли виробництву отримання гранул. Зараз доставка пелетів не складає таких труднощів, через те, ми завжди здатні підлаштуватися під переваги споживача: упаковані в піддони або блоки, часто робиться продаж пелет насипом. Спочатку така пресована тирса передбачалася застосовувати як наповнювачі для котячих туалетів (у більш дрібній фракції) і різних утеплювачів. з часом ці продукти стали настільки популярні у використанні, особливо в Європі, більшість пелет йде на експорт.

 Пелети паливні – невеликі циліндри, які мають діаметр 0,5-1 см, а довжину близько 15-50 мм. Такий вид обігріву почав швидко розвиватися, а екологічність зробила його популярним. На сьогоднішній день це чудова альтернатива як газу, так і вугіллю. Купити пеллети ви зможете у Черкасах, або ж замовити у своє місто необхідний вам обсяг.

 Основні характеристики:

Найменування показників ПАЛИВНІ ПЕЛЕТИ min max
Загальна волога, Wrt, % 8,6  10
Зольність, Ad, % 0,6 0,9
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4137 4578
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4876 5120
Фракція, мм 8 12

ЗАЯВКА

x