National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Паливні гранули з деревиниПаливні пелети дуб або сосна для опалення

Паливні гранули з деревини

ЗАЯВКА

Пелети паливні (гранули) з деревени основні показники.

1. Тепловіддача. Даний параметр є найважливішим в будь-якому вигляді опалювального продукту, щоб дати відповіді на найбільш поширені питання споживача, який вперше зіткнувся із таким видом як паливні пелети (дерев'яні гранули з дуба або сосни) необхідно провести експеримент. Для нього нам потрібно помістити однакове число їх в котел та підпалити обох конкурентів. При наявності професійної апаратури можна виявити, перші дають тепла більше удвічі! У процесі 85% древесини перетворюються в летючі гази, а ще 15% залишаються попелу. Всі смоли, негорючі мінеральні речовини переходять в спуз, він має ряд корисних застосувань. (Рахунок 1:0).

2. Відходи. Після згоряння спостерігається зольний залишок. Дерев'яні гранули - пелети для опалення будинків. Її від них залишається в 20 разів менше. (Доведено в лабораторних випробуваннях використовуючи техніку досвідченими фахівцями.). Любий селянин знає про що йде мова, коли під час використання періодично слід очищати піч. З пелетами інша справа. Замість турбуватися про чистку, вам надається можливість приділити увагу справам, не турбуючись про накопичення золи в печі. Але є й сторона медалі - застосовується в якості добрива для вирощування харчових продуктів або декоративних рослин. Нічия. (2:1).

3. Вологість. Було проведено випробування на сирість кожного претендента. Для цього взяли небагато попередньо зважених матеріалів, іх висушують за допомогою волого-аналізатора, котрий повністю випарує в них вологу. Коли відбудеться повне висушування показники перших вдвічі перевищують кількість вологи у других. (3:1).

4. Щільність. Гранульоване паливо ( діаметром 6мм, 7мм, 8мм) виробляється із деревної муки під високим тиском в 300 атмосфер, формуються продукти, та перевершують цупкість звичайних дров. Як це перевірити? Нам знадобиться стакан з водою, тріска і одне зерно. Опустивши її туди спостерігаємо очевидний результат - плаває на поверхні, потім робимо те саме, бачимо зворотній ефект, пішла на дно. Тому цей показник є дуже важливим, адже чим він більший тим вище температура, а значить приміщення буде краще і бистріше нагріватися. (4:1).

5. Екологічність. При виробництві паливних гранул НЕ додаються хімічні пігменти - клей і т.п. Яким шляхом відбувається склеювання? Що допомагає їм не розсипатися в пил та зберігати свою структуру? Крім пресування борошна, в складі клітин деревини присутній як Лигнин. Сприяє їх затвердінню, при нагріванні перетворюється в природний нетоксичний клейстер. На певному етапі виробництва компонент дозволяє їм не втрачати циліндричну форму. Безпека полін не підлягає ніяких сумнівів, в цьому раунді бали отримують обидва претенденти. (5:2 - перемога очевидна).

Найменування показників ПЕЛЛЕТИ З ДЕРЕВЕНИ min max
Загальна волога, Wrt, % 8,6  
Зольність, Ad, % 0,6 0,9
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4137 4578
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4876 5120
Фракція, мм 6 8

 

ЗАЯВКА

x