National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Торф'яний брикет паливнийПаливо з торфа

Торф'яний брикет паливний

ЗАЯВКА

Паливний брикет з торфа       

Торф'яні брикети - це ефективне та екологічно чисте паливо для опалення в Україні. Вони виготовляються з торфу, який є природним матеріалом, знайденим в болотистих районах країни. Торф'яні брикети є відмінною альтернативою традиційним видам палива, таким як вугілля, газ та нафта.

Брикети з торфу мають високу теплову ефективність та містять значно менше шкідливих речовин, ніж традиційні види палива. Торф'яні брикети є дешевшими за більшість інших видів палива, що дозволяє знизити витрати на опалення.

Брикети з торфу є ідеальним вибором для твердопаливних котлів, так як вони спалюються повільно і рівномірно, забезпечуючи стабільний рівень температури та оптимальний режим роботи котла. Торф'яні паливні брикети мають довгий термін зберігання, що дозволяє їх зберігати протягом довгого часу без втрати якості.

Ми пропонуємо високоякісні брикети з торфу, які виготовляються з використанням сучасного устаткування та технологій, що гарантує високу якість продукції. Наші торф'яні брикети підходять для використання у будинках, котеджах та інших приміщеннях, що потребують опалення.

 

Показники брикета паливного з торфа наведені у таблиці:   

Найменування показників ТОРФО БРИКЕТІВ min max
Загальна волога, Wrt, % 16,8  
Зольність, Ad, % 16,1 16,7
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 3721 3948
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 4260 4430
Вміст сірки, % 0,31  

 

ЗАЯВКА

x