National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Пелети (гранула) з висівкиВисівка кормова пшенична гранульована

Пелети (гранула) з висівки

ЗАЯВКА

Особливості пелетів з висівки    

       Пшеничний дерть являє собою вторинний продукт, отриманий при переробці зерна в борошно. У складі міститься оболонка зрілої пшениці, її зародки. Ці відходи сільського господарства обробляють на спеціальному обладнанні, щоб отримати продукти однакового розміру та циліндричної форми. Їх легко транспортувати, зберігати та застосовувати у биту і на виробництві.

       Зазвичай у цьому екологічно чистому паливі до 3% золи. В них немає пилу, спор, тому не шкодять навіть людям страждаючим алергією. Їх здатність до самозаймання низька. Вологість приблизно 10 відсотків, що втричі менше ніж у дров, а ось щільність навпаки, в півтора раза вишча. Це забезпечує набагато кращу тепловіддачу, складає 3500 кВт·год на одну тону матеріалу. Звичайно вона нижче чим у мазуту, вуглю або газу, але переваги цього біопалива очевидні. Насипна густкість дуже висока.

       Пелети з висівок – недороге екологічне паливо, його не складно використовувати в побуті, у виробничих приміщеннях. Доступність, висока тепловіддача виділяють гранули як ефективніші в порівнянні з деякими іншими традиційними типами опалення. Створення та експлуатація пелет допомагає захистити зовнішнє середовище від забруднення сільськогосподарськими відходами.

Показники пелети паливної з дерті  наведені у таблиці:

Найменування показників ПЕЛЛЕТИ З ВИСІВКИ min max
Загальна волога, Wrt, % 6,3  
Зольність, Ad, % 5,2 5,6
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4091 4278
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 5020 5220
Фракція, мм 7 12

 

ЗАЯВКА

x