National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Паливні брикети PINI-KEY від Виробника

Паливні брикети PINI-KEY від Виробника

ЗАЯВКА

Переваги паливних брикетів Pini-key в Україні

- Ми спеціалізуємося на виробництві і постачанні паливних брикетів Pini-key, які відомі своєю високою якістю та ефективністю. Ці брикети створені з уважністю до деталей, щоб забезпечити найкращу теплову продуктивність.

- Наша компанія є одним з провідних виробників та постачальників Pini-key брикетів в Україні. Ми пишаємось нашою репутацією надійного партнера для клієнтів, які шукають якість та надійність. Ми пропонуємо оптові поставки по всій краіні власним транспортом.

- Ми розуміємо важливість доступності паливних матеріалів для наших клієнтів. Тому ми пропонуємо брикети Pini-key за конкурентними та доступними цінами, щоб забезпечити ефективне опалення за розумною вартістю.

- Для бізнесу та клієнтів, які потребують великі обсяги паливних брикетів, ми пропонуємо Pini-key брикети оптом. Великий обсяг замовлення дозволяє знизити вартість на одиницю товару і забезпечити стабільність постачань. Також пропонуємо експорт паливною продукції в Европу, надаємо всі необхідні документи та сертифікати.

- Ви можете з легкістю купити паливні брикети Pini-key від нас. Просто зверніться до нашої компанії, і ми надамо вам всю необхідну інформацію та допоможемо з оформленням замовлення.

- Для зручності та заощадження часу ми пропонуємо Pini-key брикети у біг-бегах. Це забезпечує легкість транспортування і зберігання продукції.

- Наші брикети Pini-key виготовлені з високоякісної деревини, що гарантує високу ефективність та тривалу теплову продуктивність.

Вибираючи наші Pini-key паливні брикети, ви отримуєте якісний та ефективний продукт для опалення вашого дому чи бізнесу. Зверніться до нас вже сьогодні, і ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант для вашого опалювального рішення.

Показники брикета паливного PINI-KEY наведені у таблиці:   

Найменування показників ПІНІ-КЕЙ БРИКЕТІВ min max
Загальна волога, Wrt, % 6,8  6,9
Зольність, Ad, % 0,6 0,7
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4422 4561
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 5140 5317
Вміст сірки, % 0,01  

 

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x