National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Паливні брикети RUF від Виробника

Паливні брикети RUF від Виробника

ЗАЯВКА

Ви шукаєте найкращий вибір для ефективного та екологічно чистого опалення? Паливні брикети RUF - це те, що вам потрібно! Наша компанія  пропонує широкий асортимент брикетів з високою енергетичною цінністю та відмінною ефективністю спалювання.

Переваги паливних брикетів RUF в Україні

- RUF в Україні – це гарантована якість та надійність, яку ви отримуєте, обираючи нашу продукцію. Наша компанія має багаторічний досвід у виробництві паливних брикетів, тому ми можемо запропонувати вам продукцію найвищої якості.

- Брикет RUF за низькою ціною – це реальність з нашою компанією. Ми розуміємо важливість ефективного та доступного опалення, тому пропонуємо конкурентоспроможні ціни, що дозволяють вам зекономити на витратах.

- RUF оптом – ідеальний варіант для бізнесу та великих споживачів. Оптові партії брикетів RUF за зниженими цінами допоможуть вам економити та забезпечать надійний постачання палива.

- Брикет RUF у біг-бегах – це зручний формат для транспортування та зберігання брикетів. Наша продукція завжди готова до транспортування завдяки практичній упаковці.

- Купити RUF брикет з деревини – це правильний вибір для тих, хто цінує ефективне опалення та збереження природних ресурсів.

- Експорт паливних брикетів RUF до Європи – здійснюється згідно всіх  вимог якості та стандартам Європейського союзу. Ми готові забезпечити надійне постачання продукції за кордон.

Обираючи паливні брикети RUF, ви отримуєте не лише високу якість та ефективність, а й забезпечуєте себе надійним та комфортним опаленням. Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ми готові надати вам найкраще паливо для вашого будинку чи бізнесу. 

Показники брикета паливного RUF наведені у таблиці:   

Найменування показників РУФ БРИКЕТІВ min max
Загальна волога, Wrt, % 6,5  6,8
Зольність, Ad, % 0,4 0,5
Найнижча теплота згоряння, Qlr, ккал/кг 4328 4565
Найвища теплота згоряння, Qsdaf, ккал/кг 5060 5247
Вміст сірки, % 0,01  

 

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x