National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Антрацит КулакКупити вугілля в Ніколаєві

Антрацит Кулак

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 30 100
Зола, (Ad), % 6 8
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 3,5 4
Цена, грн 6400 6500

 

NTC це наша компанія, що працює на території України, вагонні та автомобільні норми і власні вугільні бази. Введемо діяльність по всій Миколаївській області, і треба Вам купити вугілля в Миколаєві, є можливість відвантажувати зі складів та інших областей, тим самим зменшити транспортну складову, досвідчений логістичний центр дозволить скоротити час доставки, а найголовніше фінансову складову. Вугілля антрацит кулак і горіх є похідною від двох фракцій, багато фермерів використовують це вугілля, так як висока колорійність, уявіть, що Ви зможете купити вугілля антрацит дрібне в Мелітополі з колорійкою 8500, а ціна Вас приємно здивує. Купити вугілля Миколаїв.

Компанія NTC пропонує придбати брикети паливні власного виробництва з доставкою по Україні оптом і вроздріб. Також можливо зробити самовивіз товару м. Черкаси вул. Пацаєва 3.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АНТРАЦИТУ КУЛАКА.

Високоякісний Антрацит Кулак в Миколаєві є дорогим паливним матеріалом, це вугілля чорного кольору зі сріблястим блиском. У ньому не містяться чужорідні домішки, під час використання воно не дає багато диму і без запаха. У нього досить високий ступінь тепловіддачі, завдяки чому він вкрай популярний у промисловій сфері. Цей сорт унікальний тим, що дає мінімальну кількість золи після використання.

Через високу ціну цього виду палива в приватних будинках його використовують вкрай рідко, оскільки опалювальний сезон тоді виходить вкрай дорого. Для видобутку цього палива потрібні шахти і кар'єри, оскільки місце його розташування заглиблюється на 1500 метрів у глибину. Після вилучення вугілля його формують за фракціями. Залежно від розміру фракції варіюється і вартість продукції.

ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВУГІЛЛЯ В МЕЛІТОПОЛІ:

Рівень вмісту золи в цьому сорті вугілля становить приблизно від 6 до 9 відсотків. При цьому кількість летких сполук не перевищує 4 відсотків. Рівень вологи в паливі може досягти позначки 6,7 відсотків. А ось вміст сірки буде не вище 1,2 відсотків. Цей сорт вугілля ідеально підходить для застосування на промислових підприємствах. Котли і топки такого формату вимагають максимального ККД при згорянні палива, і Антрацит кулак його дає. Калорійність цього вугілля набагато вища, ніж у природного газа і відповідає показникам 7400 калорій на кілограм.

ЗАСТОСУВАННЯ ВУГІЛЛЯ АНТРАЦИТ КУЛАК У МИКОЛАЄВІ ТА МЕЛІТОПОЛІ.

Антрацити великого розміру привертають увагу металургійної промисловості найбільше цей сорт вугілля спокійно може замінити природний газ і навіть дає кращі показники, при цьому його вартість значно нижча. До того ж, доменні печі здатні видавати більш якісні показники, якщо використовувати цю копалину як паливо.

Характеристики цього антрациту кулака дають змогу використовувати його не тільки на підприємствах виробничого характеру, так і в кузнях, опалювати ним бюджетні підприємства і стаціонарні котельні. Звісно, вугілля можна використовувати і для опалення в приватному будинку, але оскільки шматки набагато більші, щоб його розпалити, потрібна більша температура, ніж в інших випадках. До того ж, щоб це паливо могло нормально горіти, потрібно організувати якісний і безперервний піддув, і обов'язково має бути хороша тяга. Саме тому цей сорт використовується в промислових підприємствах і на заводах, і дуже рідко в приватному секторі, але ви зможете купити вугілля антрацит кулак у Мелітополі.

 

уголь с доставкой               уголь с доставкой, уголь в мешках

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x