National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Антрацит ГоріхКупити вугілля АГ

Антрацит Горіх

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 30 70
Зола, (Ad), % 6 8
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 3,5 4
Цена, грн 6500 6600

 

Наша компанія працює по всій Україні, якщо говорити про майданчики в Одеській області, то ми знаходимось у таких населених пунктах, як: смт. Сарата, м. Білгород-Дністровський, ст. Усатове, (Клеверний міст). Власні бази, вагові, автотранспорт і товариські люди, а найголовніше якісне вугілля антрацит горіх і антрацит семечка, є запорукою нашого успіху. Ви завжди зможете купити вугілля в Одесі, а саме антрацит горіх і не тільки.

Також наша компанія NTC пропонує придбати паливні пелети власного виробництва з доставкою по Україні оптом та вроздріб.

Якщо ви введете в пошуковику:

КУПИТИ ВУГІЛЛЯ ОДЕСА БІЛГОРОД ДНІСТРОВСЬКИЙ.

То потрапите до нас на сайт і отримаєте кваліфіковане обслуговування, наш колектив підкаже і допоможе розібратися в якісних показниках вугілля і Ми підберемо для Вас антрацит таких марок як АГ, АК, АМ, АС. Купити вугілля в Ізмаїлі ви зможете по вул. Зелена 40.

А якщо введете в пошуковику:

АНТРАЦИТ ГОРІХ КУПИТИ.

Отримаєте трохи інформації:

Головна відмінність антрацитів - невеликий вихід летких речовин, що згорають ще в основному шарі. Завдяки цьому температура стає дуже високою, як у печі, так нагрівається і колосникова решітка, остання проходить швидкий знос. Крім того, горіння може погіршитися під час високих температур, якщо почнуть плавитися шлаки. Можна уникнути цих недоліків, встановивши решітку з невеликим перетином, приблизно 8-15 відсотків. У разі використання стандартних решіток варто встановлювати шлакову подушку, за її допомогою можна домогтися ефекту малого перетину решітки. Товщина шару може регулюватися, але не перевищувати 100 міліметрів, якщо шматки Антрациту будуть відрізнятися за розміром. Вкидати паливо слід маленькими частинами, причому, перш ніж почати наступне завантаження вугілля, необхідно чекати, поки попереднє прогріється до великої температури. Сорт Антрациту АО не потребує додаткового піддуву, на відміну від інших сортів цього вугілля. Варто також зазначити, що цей матеріал підходить не для всіх типів печей, йому потрібна досить об'ємна топка.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЩОБ КУПИТИ ВУГІЛЛЯ АО В ОДЕСІ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ.

Вугілля антрацит Горіх (АГ) фракція 30-70 мм і фракція 30-100 мм є досить популярним матеріалом на ринку паливних матеріалів. Свою назву вона отримала завдяки тому, що за своєю формою дуже нагадує справжні горіхи. Оскільки температура згоряння цього матеріалу досить висока, населення дуже часто використовує цей матеріал для обігріву приміщень. Також він завдяки своїм характеристикам ідеально підходить для використання на цукрових заводах. Теплота згоряння цього сорту антрациту становить приблизно 7800 кілоджоулів. Якісні характеристики матеріалу варіюються залежно від його вологості.

 

                            Уголь высокого качества, антрацит купить                     Купить уголь оптом и в розницу

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x