National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Антрацит ЗерняткоКупити вугілля АЗ Україна

Антрацит Зернятко

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 6 15
Зола, (Ad), % 6 8
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 3,5 4
Цена, грн 5600 5800

 

Наша компанія NTC пропонує придбати вугілля за низькими цінами з наших майданчиків, здоставкою під двері. Ми знаходимося в с. Дніпрівка, с. Водино та м. Енергодар, і здійснюємо поставки по всій Запорізькій обл. Такі фракції як антрацит кулак і насіння, та інші марки. Ціна вугілля коливається від 3000грн до 3200грн це залежить від показників антрациту, таких як: зола, волога, летючі, сірка, колорійність, вони мають дуже тісний зв'язок між собою. Купити зможете як з доставкою, так і з місця, а наші фахівці підкажуть, який з видів вугілля підійде для вашої печі або котельні.

Компанія NTC пропонує придбати пелети з лушпиння соняшника власного виробництва з доставкою по Україні гуртом і вроздріб. Також можливий самовивіз товару м. Черкаси вул.Пацаєва 3.

ВУГІЛЛЯ АНТРАЦИТ ЗЕРНЯТКО - ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Високоякісне вугілля Антрацит зернятко являє собою паливо для розпалювання печей в будинках і котельнях, його фракція становить від 10 до 20 міліметрів. Це природний матеріал, його видобувають у шахт, після підйому наверх, механічним способом його розділяють на фракції і збагачують. За стандартами якості золи в цьому сорті вугілля міститься від 8 до 19 відсотків, попелу - не більше одного відсотка, волога не перевищує показники шести відсотків, а леткі речовини повинні відповідати нормі менше 9,5 відсотків. Під час згоряння з палива виділяється до 7600 калорій. Виглядає цей антрацит приємно, він чорного кольору зі сталевим відливом. Домішок у ньому практично немає. Під час горіння не утворюється полум'я і диму, він не виділяє запахів і не спікається. Саме тому він прекрасно підходить для побутового використання і вже довгі роки є одним з найпопулярніших паливних матеріалів в опалювальний сезон. Низька вартість дає змогу робити великі запаси без шкоди для сімейного бюджету. А рівень тепловіддачі дозволяє знизити витрати матеріалу під час прогрівання приміщення. Найкраще використовувати цей сорт у поєднанні з іншими типами вугілля.

ВУГІЛЛЯ КУПИТИ В ЗАПОРІЖЖІ. ЗАСТОСУВАННЯ ВУГІЛЛЯ В ЗАПОРІЖЖІ.

Цей тип палива прекрасно підходить для побутових і промислових потреб населення, завдяки поєднанню якості, високої тепловіддачі і низької вартості. Він добре підходить для тих опалювальних елементів, які не справляються з високими температурами. Іноді цю фракцію антрациту використовують, щоб швидше розтопити піч. Якщо використовувати його як самостійний опалювальний елемент, то потрібно, щоб був примусовий піддув або ж форсунки.

Перш ніж використовувати вугілля, слід потурбуватися про те, щоб дрібні фракції не потрапляли у відділення для золи. Якщо поєднувати антрацит зернятко з вугіллям більших сортів, можна застосовувати у всіх типах опалювальних елементів. Крім того, його використовують як фільтр для очищення води. Ви зможете купити вугілля в Запоріжжі зайшовши в розділ контакти.

                                уголь семечка купить                        семечка уголь купить

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x