National Trading Company

Виробляємо та реалізуємо Українську продукцію

Антрацит ДрібнийКупити вугілля АД

Антрацит Дрібний

ЗАЯВКА

Качественные показатели min max
Фракция, мм 15 35
Зола, (Ad), % 6 8
Влага, (Wrt), % 4 6
Летучие, (Vdaf), % 3,5 4
Цена, грн 6100 6500

 

Наша компанія працює на території всієї України. По Херсонській області у нас є кілька майданчиків: c. Великі Копані, с. Чорнобаївка, с. Білозерка. Чорнобаївка, с. Білозерка. Ми відвантажуємо як навалом так і фасуємо в мішки по 40 кг і по 50 кг. Є свій автотранспорт Зіл, Газон з перегородками, що дасть змогу заощаджувати на доставці, бо зможемо одночасно привезти кільком клієнтам вугілля всіх марок. Ще у нас завжди є в наявності дрова рубані з порід дерева акація, упаковані в мішках по 30 кг і мішки біг-беги по 120 кг. Купити вугілля Херсон ви зможете і вагонними нормами по 70 тонн у вагоні.

Компанія NTC пропонує придбати брикети паливні власного виробництва з доставкою по Україні оптом і вроздріб. Самовивіз товару м. Черкаси вул. Пацаєва 3.

ВУГІЛЛЯ АНТРАЦИТ ДРІБНИЙ (АМ) - ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС.

Дрібний антрацит є високоякісним паливним матеріалом, має чорний колір зі скляним відливом, блищить, а також відрізняється характеристиками підвищеної щільності. Видобуток цього матеріалу відбувається в шахтах або на кар'єрах. Його походження повністю природне. Знаходять його у вугільних тектонічних пластах. Основною особливістю цього виду палива є підвищена концентрація вуглецю, а саме до 95 відсотків. Саме ця особливість надає антрациту дрібному такі чудові якості, як горіння без великого полум'я, повна відсутність запаху і диму. Завдяки цій перевазі, цей сорт вугілля вкрай популярний протягом багатьох років, як ідеальне паливо для опалювання приватних будинків та інших побутових потреб населення.

КУПИТИ ВУГІЛЛЯ В ХЕРСОНІ. ЗАСТОСУВАННЯ.

В основному цей паливний матеріал застосовується на заводах і виробничих підприємствах. Він прекрасно підходить для котлів, часто його замовляють бюджетні підприємства. Крім того, багато потреб населення з опалення легко здійснити, використовуючи це вугілля в побутових цілях.
Велику увагу цьому паливу приділяють олійноекстракційні заводи. Тепловіддача від цього вугілля трохи менша, ніж у природного газа і становить 6850 калорій на кілограм. Тому замінити ним природний газ не вийде, але для більшості типу печей і котлів цей вид вугілля незамінний.
Головне, забезпечити підкладку для печей із широкими решітками, щоб фракції не потрапляли у відділення до золи. Також варто зазначити, що піддув йому необхідний, але в менших кількостях, ніж великим фракціям. Важливо, щоб була хороша і якісна тяга. Це паливо можна використовувати як матеріал для розпалювання інших сортів вугілля. Ви зможете купити вугілля в Херсоні з доставкою і воно забезпечить гарний розпал для домашніх печей!

                            купить уголь антрацит            оптовая цена угля

ЗАЯВКА

Пропозиція дійсно

Пропозиція дійсно

x